• Kęstučio g. 66a, LT-44304, Kaunas

Įgyventinti projektai

Kauko_laiptai

Kauko laiptai

Kauko laiptai - Kauko laiptų ansamblyje buvo restauruotos autentiškos laiptų granito pakopos, dalis išlikusių autentiškų metalo turėklų, autentiško fontanėlio prie Žemaičių g. taurė su baseinėliu ir baliustrada su visais jos elementais- metalo turėklais, bareljefinėmis jaučio galvomis ir vonele, taip pat restauruota skulptūra „Poilsis“.

aleksoto-aikstele

Aleksoto apžvalgos aikštelė

Aleksoto apžvalgos aikštelė - Rekonstruojant Aleksoto apžvalgos aikšteles buvo pakeistas aikštelių erdvių kontūras, įrengta stoginė ir atraminės sienelės, įrengtas keltuvas, kuriuo galima iš viršutinės apžvalgos aikštelės patekti į apatinę aikštelės terasą.

ketursale

Baltų pr. Turbo žiedas

Baltų pr. Turbo žiedas – esama keturšalė Baltų pr., Žiemgalių ir IX-ojo Forto gatvių sankryža rekonstruota į žiedinę (turbožiedinę) sankryžą. Eismo srautai šioje sankryžoje atskirti įvažiuojant. Važiuojant ją jau nebereikia persirikiuoti eismo juostose.

Dainavos parkas

Dainavos parkas

Dainavos parkas – rekonstrukcijos metu buvo pakeista apšvietimo sistema, atnaujintas tvenkinys bei sumontuotas pėsčiųjų tiltelis. Saugioms pramogoms įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės.

6_kauno_miesto_bp_ii_koncepcija

Bendrojo plano II pakeitimas

Kauno miesto savivaldyb÷s teritorijos bendrojo plano antrasis pakeitimas vykdomas, norint sudaryti palankesnes sąlygas gyvenamosios statybos, verslo ir visuomeninių teritorijų pl÷trai, atsižvelgiant į savivaldyb÷s gyventojų pageidavimus 2003 m. patvirtinto bendrojo plano urbanistin÷s vizijos r÷muose ir laikantis tų pačių patvirtintų miesto pl÷tros strateginių tikslų.

bp_pirmasis_pakeitimas

Bendrojo plano I pakeitimas

Kauno miesto savivaldybės Taryba 2003 m. gegužės 29 d. sprendimu Nr. T–242 patvirtino Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrąjį planą, kurio sprendiniai galioja iki 2013 m.

bendrojo_plano_modelis

Kauno miesto bendrasis planas (2003 - 2013 metams)

Kauno miesto savivaldybės bendrasis planas yra Kauno savivaldybės teritorijos urbanistinės plėtros dokumentas, nustatantis Kauno m. strategines plėtros kryptis teritorijos panaudojimo požiūriu.