• Kęstučio g. 66a, LT-44304, Kaunas

Kauko laiptai

Kauko laiptai – Kauko laiptų ansamblyje buvo restauruotos autentiškos laiptų granito pakopos, dalis išlikusių autentiškų metalo turėklų, autentiško fontanėlio prie Žemaičių g. taurė su baseinėliu ir baliustrada su visais jos elementais- metalo turėklais, bareljefinėmis jaučio galvomis ir vonele, taip pat restauruota skulptūra „Poilsis“.

Atkurta- buvusios pusapvalės poilsio aikštelės apatinėje laiptų dalyje, betoninių plytelių raštas su tulpėmis takuose ir aikštelėse, buvusio trijų dalių baseino erdvė- nauju grindiniu nužymint buvusio baseino kontūrą, atkurtas gatvės atitvaras su autentiškais metalo turėklais ir pagal autentišką stulpelio pavyzdį atlieti nauji betono stulpeliai. Visame ansamblyje naujai įrengti paviršiai dangose, skirti regos negalią turintiems žmonėms, sutvarkyti ir sutvirtinti šlaitai, atsodintos krūmų gyvatvorės. Naujai įrengtas laiptų, gatvės, medžių, skulptūrų ir fontanų apšvietimas, vaizdo kameros, suoliukai ir šiukšliadėžės, dalis ansamblio pritaikyta neįgaliesiems- įrengti pandusai į Lietuvių ir Aguonų g.

Buvusio baseino erdvėje įrengtas naujas grindinio fontanas su suoliukais ir šachmatų lentomis, šlaitelyje įrengtas nuolaidus takas patogiam priėjimui visiems žmonėms. Apvaliame šlaitelyje prie Aukštaičių g. suformuota nedidelio amfiteatro erdvė su žaliomis terasėlėmis